AJANS ÇERKEŞ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Şu Şekilde

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Şu Şekilde

23 Kasım 2019 10:48

 

Çerkeş’te 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Belli Oldu.

İlçe Kutlama Kurulu tarafından hazırlanan programa göre Öğretmenler Günü, 24 Kasım 2019 Pazar günü saat 13.30’da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına çelenk sunma töreniyle başlayacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin anıta sunulması, Saygı Duruşu, İstiklal Marşı’nın söylenmesi ve bayrakların göndere çekilmesiyle burada sona erecek olan kutlama programı, 25 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 14.00’te 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Konferans Salonun da tören devam edecek.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak olan törende protokol konuşmaları gerçekleştirilecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’un mesajının okunmasının ardından Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan video, oratoryo ve tiyatro gösterisi yapılacak.

Emekli öğretmenler ve göreve yeni başlayan öğretmenler adına konuşmaların yapılmasının ardından, “Mualllim” şarkısına klip gösterisi, “Dedeye Sor” klip gösterisi de programda yer alıyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında ilçede düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle kutlama programı sona erecek.

#24 #kasım #öğretmenler #günü #kutlama #programı #şu #şekilde