AJANS ÇERKEŞ

Başkan Sopacı'dan 14 Mart Tıp Bayramı Ziyareti

Başkan Sopacı'dan 14 Mart Tıp Bayramı Ziyareti

14 Mart 2019 16:15

AK Parti Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve AK Parti İlçe Teşkilatı 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Çerkeş Devlet Hastanesi, 112 Acil ve Toplum Sağlığı Merkezin de sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının bayramını kutlayan Sopacı hastalarıda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.  Başkan Sopacı: "Sağlık çalışanlarımızla bir araya geldik. İnsanı yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen bu saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum." dedi.

Hastane Müdürü Mustafa Okur Ajans Çerkeş'e özel yaptığı açıklamada: "Öncelikle Ajans Çerkeş memleketimize hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın. Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi anlayışını gözeten bir ecdadın torunları olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın  başlatmış olduğu milletimize hizmet etme gayesine katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bizlere. Bu vesile ile milletimize hizmet etme noktasında gece gündüz, 24 saat fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutluyoruz." dedi.

Hastane yönetiminden yapılan açıklamada: "2014 yılında açılışını yaptığımız Diyaliz Ünitesini genişletme çalışmalarına başladık. En kısa sürede tamamlayıp kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam edeceğiz. Uzman Hekim açığını kapatma noktasında da çalışmalarımız oldu. Önümüzdeki dönemde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum doktorlarını hastanemize kazandıracağız." denildi.

 

 

#14 #mart #tıp #bayramı #ziyareti #başkan #sopacı #dan