AJANS ÇERKEŞ

Çivitcioğlu" Aldığımız Notlar Havada Kalmayacak!"

Çivitcioğlu" Aldığımız Notlar Havada Kalmayacak!"

30 Kasım 2019 18:30

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu yaklaşık 4 ay önce beraberindeki heyetle birlikte Çankırı’da 371 köy ziyareti yapmış ve üç günde de Çerkeş’in 49 köyüne ziyaret gerçekleştirmişti.

Vekil Çivitcioğlu gezdiği köylerde ki sorunları not alıp ilerleyen aylarda köyleri tekrar ziyaret ederek sorunların çözümlerinin hangi aşamada olduğunu takip edeceğini belirtmişti. Köy ziyaretlerinden yaklaşık 4 ay sonra Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu Köy Muhtarlarıyla bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Çankırı Milletvekili Salim Çİvitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İGM Başkanı Mustafa Çıbık, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım, AK Parti Çerkeş İlçe Başkanı Ersan Eren, İl Genel Meclis Üyesi Hayati Kaya ve Köy Muhtarları katıldı.

Çerkeş Belediye toplantı salonunda Vekil 49 Köy Muhtarıyla tek tek istişare eden Vekil Çivitcioğlu,  “Çankırı’mızın bütün köylerinin yaşam standardının yükseltilmesi hem de orada yaşayan vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde yaşam biçiminin düzenlenmesi için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Seçimden önce köylerimizi ziyaret ettik. Seçimden sonrada geleceğimizi söyledik ve toplamda 371 köyümüzü gezme imkanı bulduk. Tabi bu gezilerimizde muhtar ve köy halkının taleplerini aldık. Gezilerimizde 3-4 ay sonra tekrar geleceğiz bu toplantıları birlikte bir salonda değerlendireceğiz dedik. Köylerimizde aldığımız notların ne kadarını yapabildik ne kadarına zaman harcıyoruz bunları görelim dedik ve 6 ay sonra tekrar bir araya gelip toplantı yapacağız. Bu aldığımız notların hiç biri hava da kalmayacak.

Biz sigara kağıdının üzerine yazı yazan bir siyasi anlayışa sahip değiliz. Vatandaşın derdi neyse onu çözmekle ilgili bir siyaset anlayışı içerisindeyiz.” dedi

#çivitcioğlu #aldığımız #notlar #havada #kalmayacak