AJANS ÇERKEŞ

Kaymakam Zikri Şahin Göreve Başladı

Kaymakam Zikri Şahin Göreve Başladı

02 Eylül 2019 16:11

Çerkeş’in Yeni Kaymakamı Zikri Şahin Göreve Başladı

2019/262 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Çerkeş Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Zikri ŞAHİN göreve başladı.

Ajans Çerkeş İmtiyaz Sahibi Yasin Ustacı Kaymakam Zikri Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulundu.

Ajans Çerkeş aracılığıyla Çerkeşli hemşerilerimize seslenen Şahin, “Köklü bir tarihi geçmişe sahip olan Anadolunun  güzide ilçelerinden Çerkeş’e atanarak görevimize başladık. Köklü tarihi ve kültürünün yanı sıra E80-D100 karayolu üzerinde bulunması sebebiyle coğrafi açıdan da önemli bir konuma sahip olan bu güzel ilçe de görev yapacağım için ayrı bir mutluluk ve heyecan duyuyorum.

Çerkeşli hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde imkanlar ölçüsünde Çerkeşi daha güzel hale getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Nazik ziyaretinizden ötürü şahsınız ve ekibinize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.” dedi.

Zikri Şahin Kimdir?

1962 yılında Ordu’da doğdu. 1984 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 14.06.1985 tarihinde Ordu Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Ardından sırasıyla Tokat-Pazar, Karlıova, Kahta, Boğazlayan ve Kayseri-Pınarbaşı Kaymakamlıkları, Amasya, Tekirdağ ve Konya Vali Yardımcılıkları, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği ve Kırıkkale-Bahşılı Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 

İngilizce bilen Sayın Kaymakamımız Zikri ŞAHİN evli ve iki çocuk babasıdır.

#kaymakam #zikri #şahin #göreve #başladı