AJANS ÇERKEŞ

MHP Binlerle Buluştu

MHP Binlerle Buluştu

29 Mart 2019 18:28

MHP BİNLERLE BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen Büyük Çerkeş Mitingi çarşı camii yanında çok sayıda partili ile yapıldı. Mitinge MHP Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erdoğan, MHP Çerkeş İlçe Başkanı Hasan Güler, MHP İl Genel Meclisi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Hasan Güler: “Son viraja girdik. O son viraj dümdüz gözüküyor. Biz kimseyi Belediye kapılarından kovmayacağız. Biz kimseyi Belediye kapılarından geri çevirmeyeceğiz. Biz okuldaki öğrencilere bayrak asacaksınız diye baskı yapmayacağız. Biz kavga için gelmiyoruz. Biz sizleri seviyoruz. Sizlerin gönüllerine talibiz.” Dedi.

Sözleri sıkça tezahüratlarla kesilen MHP Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erdoğan coşkulu kalabalığa projelerini anlattı. Erdoğan: “Çerkeş Belediyesini sizlerle birlikte yöneteceğiz. Belediye Başkanı seçildikten sonra tüm sorunlarınızı bana her an bildirebilirsiniz. Diyorlar ki esnaf Odası Başkanıydın şimdiye kadar niye yapmadın. Benim öyle bir yetkim yok, imar yapmaya yetkim yok, ruhsat verme yetkim yok. İşte bunları yapmak için aday oldum.” Dedi.

Projelerinin detaylarını aktararak (Ajans Çerkeş Youtube ve Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz) yapacağı hizmetlere değinen Erdoğan Halktan destek istedi. Erdoğan Ajans Çerkeş’e özel yaptığı açıklamada: “Halkımızın teveccühünden çok memnun olduk. Mitingimize Çankırı, Ilgaz, Saçak, Kurşunlu hiçbir ilçeden taşımacılık yapmadık. Mitingimize kendisi isteyerek bize gönül verenler geldi. Gençler bizim geleceğimiz evladımız. Onlar için yapılacak bütün yatırımlarda ben varım. Mitingimize gelenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

 

 

#MHP #binlerle #buluştu