AJANS ÇERKEŞ

MHP'de Bayrak Değişimi!

MHP'de Bayrak Değişimi!

21 Eylül 2020 22:55

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkeş İlçe Teşkilatı olağan kongresinde, İlçe Başkanı İsa Kirendibi tek liste ile girdiği kongrede Çerkeş İlçe Başkanlığına seçildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkeş ilçe teşkilatı olağan kongresinde, İlçe Başkanı İsa Kirendibi tek liste ile girdiği kongrede Çerkeş ilçe başkanlığına seçildi.

Kongreye, Etimesgut belediye meclis üyesi Şenel Yalçın, E-MYK üyesi Ali Karagöz Çankırı MHP il Başkan Yardımcısı Mustafa Türkoğlu, Çerkeş Ülkü Ocağı Başkanı Murat Asar, Çerkeş MHP il Genel Meclis Üyesi Suat Sevim, Halil İbrahim Becer MHP belediye başkan adayı olan Hüseyin Erdoğan ve parti yönetim kurulu üyesi katıldı.

Çerkeş MHP ilçe kongresinde sosyal mesafeye dikkat edilirken halkının salonu doldurarak birlik beraberlik mesajı veridi.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Salonu’nda yapılan toplantının divan başkanlığı seçimi saygı duruşu ve istiklal marşı, mali bilanço okunması  MHP genel başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin mesajının okunması, Partinin büyüklerinden  Halil İbrahim Becer’in ve görevi onurlu bir şekilde bırakan Hasan Güler’in konuşması ve oy kullanımı ile kongre sona erdi.

#MHP #de #bayrak #değişimi