AJANS ÇERKEŞ

MHP'den Kadınlar Günü Hediyesi

MHP'den Kadınlar Günü Hediyesi

03 Mart 2019 16:10

MHP’den Kadınlar Günü Özel Programı

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkeş İlçe Başkanlığınca düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlaması bugün Çerkeş AVM düğün salonunda yapıldı. Programa 27. Dönem MHP Çankırı Milletvekili Adayı Pelin Yılık, MHP Çankırı Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, Çerkeş MHP Eski Belediye Başkan Aday Adayı Nurten Aşuluk, Saçak Belediye Başkan Adayı İsa Yazıbaşı, MHP İlçe Başkanı Hasan Güler, MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erdoğan, MHP Kadın Kolları Başkanı Fazilet Kocaahlat, MHP Belediye Meclis Üyeleri Adayları, İl Genel Meclisi Adayları, MHP İlçe Teşkilatı ve çok sayıda partili katıldı.

Program bugün Çerkeş AVM düğün salonu önünde mehteran gösterisiyle başladı. Programda açılış konuşmalarının ardından konuklara ikramlarda bulunuldu.

MHP İlçe Başkanı Hasan Güler açılış konuşmasında: “Onca baskıya onca tehdide onca şantaja rağmen bu salonu dolduran siz hanımefendileri canı gönülden kutluyorum. Hepinizin Dünya Kadınlar gününü kutluyorum. İnsanlık sevgisiyle belediyeyi yöneteceğiz. Kalpleri kazanacağız. Herkesin iş sahibi olmasını sağlayacağız.” Konuşmasını Kadınlardan seçim çalışması sözü alarak bitiren Güler herkese katılımından dolayı teşekkür etti.

Açılış konuşmasında söz alan Çerkeş MHP Kadın Kolları Başkanı Fazilet Kocaahlat: “Hepiniz hoş geldiniz. Bizler varsak Çerkeş ayakta hepinizin Kadınlar gününü kutluyorum.” Dedi.

MHP Eski Belediye Başkan Aday Adayı Nurten Aşuluk: ”Değerli Hanımefendiler, Kıymetli Anneler 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyorum. Dünyanın yüzde 50’si kadındır diğer yüzde 50’si ise kadınların bakmış olduğu, büyütmüş olduğu, eğitmiş olduğu insanlar vardır. ‘Cennet anaların ayakları altındadır.’ Kadınlarımız artık bulunmaları istedikleri her yerde bulunacaklardır. Bunun mücadelesini ben 2007 yılından beri veriyorum.”

27. Dönem Çankırı Milletvekili Adayı Pelin Yılık konuşmasında: “Bu coşkulu kalabalığın içinde olmaktan gurur duyuyorum. Bu güzel organizasyonda bizleri bir araya getirdiği için Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Erdoğan’a teşekkürlerimi sunuyorum. 31 Mart’tan sonra üç hilalin Çerkeş’te dalgalanmasını kutlayacağız. Bizim hizmet anlayışımızda kimseye tepeden bakmak kibirlenmek yoktur. Çerkeş’i hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu organizasyonda tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Organizasyon da emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan MHP Çankırı Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz: “Kadın elinin değdiği yer güzelleşir. Gördüğüm kadarıyla gördüğüm kadarıyla burası da güzelleşmiş. Şimdiden herkesin kadınlar gününü kutluyorum.” Dedi.

MHP Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erdoğan yaptığı açıklamada: “Aileden başlayarak hayatımızın her yerinde ve her anında sevgileri emekleri fedakarlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren gelecek nesiller yetiştiren siz hanımlar için hediye olsun diye bu programı hazırladık. Sizlerin hizmetkarı olmaya hazırım. Şahsım ve ekibim olarak sizlerin huzurundayız.”

Belediyenin kapılarının herkese açık olacağını söyleyen Erdoğan programa katılan herkese teşekkür etti.

MHP Çerkeş İlçe Başkanı Hasan Güler Ajans Çerkeş’e değerlendirmelerde bulundu. Güler: “Salon çok güzel bütün Çerkeşli Kadınlarımız burada toplandı. İnşallah 31 Mart akşamı zaferle çıkacağız. Salon oldukça kalabalık bin 500 civarında kadınımız buraya geldi. Hepsine teşekkür ediyorum.” Dedi.

MHP Saçak Belediye Başkan İsa Yazıbaşı Ajans Çerkeş’e özel yaptığı açıklama da “Tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar günün kutluyorum. Salon çok kalabalıktı. Herkese katılımından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

 Program ünlü ses sanatçısı Mustafa Taş’ın konseriyle devam etti.

 

 

 

 

 

 

#MHP #den #kadınlar #günü #hediyesi