AJANS ÇERKEŞ

Projenin Sözünü Bakan, Müjdesini Vekil Verdi!

Projenin Sözünü Bakan, Müjdesini Vekil Verdi!

22 Kasım 2019 20:39

Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu Ulusu Çayının Islah Projesi İhalesinin yapıldığını bildirdi.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti Adayı Hasan Sopacının düzenlediği mitinge katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli,  Çerkeş halkına 80 Milyon liralık yatırım sözü vermişti. Yatırımların biri de Ulusu Çayı Islah Projesi ve Rekreasyon çalışmalarıydı. Mitingin ardından Kemer Köprüye giden Pakdemirli, Ulusu Çayını inceleyerek seçimlerden sonra çalışmalara başlanacağını söylemişti.

‘Müjdeyi Çivitçioğlu Verdi’

Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “Çerkeş ilçemizin ulusu çayı ıslahı ihalesi 20.11.2019 tarihinde yapıldı. ‪Şükürler olsun ki, sözlerimizden ve büyük projelerimizden bir tanesini daha yerine getiriyor olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.‪ Mevcut durumundaki ulusu çayı, yeni ıslah projemiz ile Çerkeş ilçemizin çehresini değiştiriyor.

‪Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli’nin söz vermesi ile başlayan süreçte sona gelindi. İhalesi yapıldı.‪Yakın zamanda Çerkeş halkımızın hizmetine sunacağımız projemize olan destekleri için bakanımız Sn. Pakdemirli’ye teşekkür ediyor, Çerkeş’imize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Bakan Pakdemirli'nin 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Çerkeş Ziyareti Haber Linki;

http://www.ajanscerkes.com/cankiri/cerkes/cerkes-e-80-milyon-liralik-yatirim/70

#projenin #sözünü #bakan #müjdesini #vekil #verdi