AJANS ÇERKEŞ

AK Parti Çerkeş Meclis Üyeleri Açıklandı

AK Parti Çerkeş Meclis Üyeleri Açıklandı

19 Şubat 2019 22:46

AK PARTİ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI VE İL GENEL MECLİSİ ADAYLARI AÇIKLANDI

Adalet Ve Kalkınma Partisi Belediye Meclisi Ve İl Genel Meclisi Adayları Çerkeş Millet Kıraathanesinde Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım Ak Parti İlçe Yönetimi ve adayların katılımlarıyla açıklandı.

Birlik ve Beraberliği vurgulayarak konuşmasına başlayan Sopacı:

“Birlik beraberlik içinde Meclis Üyesi Adaylarımız ve İl Genel Meclisi Adaylarımızla İlçemize ve Köylerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İlçemizi hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

 

AK Parti Çerkeş İlçe Başkanı Ersan Eren yaptığı açıklamada:

“Merakla beklenilen aday listelerimizi ilçe seçim kuruluna teslim etmiş olmanın verdiği mutluluk ve hüznün yarış halinde olduğu bir ruh haliyle…İlçemizin beş sene sürecek mahalli idaresi için tecrübe ile gençliğin dinamizmini birleştiren güzel bir liste olduğu için mutlu; başvurusu olan ve olmayan birbirinden değerli arkadaşlarımıza listede yer veremediğimiz içinse hüzünlüyüz.

Bir ilçe yönetimine talip olan arkadaşlarımızın donanım, çevre ve niyet gibi kriterler bakımından birbirinden geri kalır yanı olmadığının bilincindeyiz. Ortak paydası Çerkeş sevgisi olan yedek listemiz,  hiç listeye girmemiş arkadaşlarımız ve de tüm hemşerilerimizin gönül meclisimizde üye değil başkan olduğunu hatırlatır, yeni kadromuzun hayırlara vesile olmasını dileriz.”

 

Belediye Meclis Üyeliği Asil Aday listesi sırasıyla şu şekilde:

Kamil Aktar (Sigorta İşletmecisi)

Yasin Yazı (Bilgisayar Teknisyeni)

M.Furkan Altuntaş (Turizm ve Otel İşletmecisi)

Kadir Dırmukçu (SMMM)

Zeynel Çiltaş (Müteahhit)

Yusuf Akgün (Turizm ve Otel İşletmecisi)

Fatma Olukçuoğlu (Veteriner)

Cavit Tepebaşı (Emekli)

Kontenjan: Ahmet Kudret (Esnaf)

 

Belediye Meclis Üyeliği Yedek Aday Listesi sırasıyla şu şekilde:

Sedat Şengök (Avukat)

Selami Kapukara (Kasap)

Mustafa Namuslu (Emekli)

Musa Kirendibi (Emekli)

Mehmet Akkaya (Şoför)

Emre Benzek (Esnaf)

Işıl Gönel Eren (Yönetici)

Salih Karadere (Esnaf)

 

İl Genel Meclisi Üyeliği Asil Aday listesi sırasıyla şu şekilde:

Hayati Kaya (Emekli)

Sefer Gül (Çiftçi)

İl Genel Meclisi Üyeliği Yedek Aday listesi sırasıyla şu şekilde:

Ahmet Ünaldı (Kooperatif Başkanı)

Enver Akgün (Otel ve Turizm İşletmecisi)

 

Belediye Meclis Üyesi 3. Sıra Asil Adayı M. Furkan Altuntaş Ajans Çerkeş’e özel yaptığı açıklamada:

“Öncelikle Ajans Çerkeş’in memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Kısaca kendimden bahsedecek olursam 1995 yılında Çerkeş’te doğdum ve büyümdüm. Öğrenim Hayatımı Çerkeş’te tamamladım. Aile mesleğim olan esnaflığın küçük yaştan itibaren içinde olup halen devam ettirmekteyim. 18 yaşında Ak Parti’ye üye olup ve akabinde 2016 yılında Ak Parti Çerkeş Gençlik Kolları Başkanlığına atandım. 2018 yılında başarılı bir şekilde Ak Gençliğin adını Çerkeş’e duyurarak ve gençliğin neler yapabileceğini kanıtlayarak görevimi tamamladım. Ak Parti Genel Merkezimiz ve büyüklerimizin destekleriyle Ak Parti Çankırı İl Gençlik Kolları Yürütme ve Yönetim kuruluna terfi ettim, halen görevimi devam ettirmekteyim. Gençlik Kolları gibi bir okulda yetişip memleketimize hizmet için büyüklerimizin takdiriyle Ak Parti Çerkeş Belediye Meclis Üyesi Adayı oldum. Mevcut Başkanımız ve partimizin adayı olan Hasan Sopacı’nın sonuna kadar yanındayız. Yapılan Hizmetleri, Çerkeş’teki ilkleri kimse göz ardı edemez. Allah’ın izniyle hemşerilerimizin desteği ile 31 Mart’ta zaferle çıkacağımıza inanıyoruz ve halkımıza güveniyoruz. Boşa harcayacak bir saniye bile vaktimiz yok. Yapacağımız bütün hizmetler Çerkeş halkımız için. Herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum Allah’a emanet olun.” dedi.

Belediye Meclis Üyesi 1.Sıra Asil Adayı Kamil Aktar yaptığı açıklamada:

“2019 yerel seçimlerde Çerkeş Ak Parti Meclis Adayıyım. 2014 tarihinden beri görev yapıyorum. Bir ekip halinde devam ediyoruz. Bu ekibin içinde bir önceki dönemde olan arkadaşlarımızda var, olmayan yeni arkadaşlarımız da var. Biz hep birlikteyiz. Bizim tek derdimiz var o da Çerkeş’in 2014 ten beri gelen süreçte ekip ruhuyla, kimseyi ötekileştirmeden yaşanabilir bir hale gelmesi. Çünkü Çerkeş ve Çerkeş halkı daha güzel işleri hak ediyor bunu hep birlikte başaracağız. Durmadan yorulmadan Allah’ın bize bahşettiği enerji ve güçle her şeyi Çerkeş için yapacağız. Umarım Memleketimize Partimize ve herkese hayırlı olur. Centilmence bir ortamda kalp kırmadan geçen bir süreç olmasını temenni ederim. Seçimler biter biz yine yüz yüze bakarız. Önemli olan tek gerçek var umarım Çerkeş kazanır. Bize de bu konuda bir görev verildi. Allah’ın izniyle bu görevi layıkıyla yapacağız.” Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

#çerkeş #ak parti