TR 2023
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 16 Ağustos 2023 17:51

17. KÜLTÜR HAYVANCILIK VE BAL FESTİVALİNE DAVET

 

ZERHAN BEAUTY

 

 

17. KÜLTÜR HAYVANCILIK VE BAL FESTİVALİNE DAVET

 

 

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı 17. Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivaline vatandaşları davet etti.

 

 

Bu yıl 17.’si düzenlenecek olan Kültür Hayvancılık ve Bal Festivali 02 Eylül Cumartesi günü 13:30 da Festival Çelenginin Atatürk anıtına konulmasıyla başlayacak.  Gün içerisinde çeşitli etkinliklerle devam edecek olan festival programında Yöresel Çerkeş Çiçek Balı yarışması ve yemek yarışması düzenlenecek. Bu yıl şap hastalığı nedeniyle hayvancılık yarışması düzenlenmeyecek.

 

 

Festival programı kapsamında Çerkeş Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocukların hediyeleri ve yarışmalarda dereceye girenlerin hediyeleri verilecek. Saat 19.00'da  etkinlik alanında yapılacak olan açılış konuşmaları sonrası yöresel halk oyunları ve konserlerle devam edecek. Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı heyecanlı ve görkemli festivale katılım için davette bulundu. Başkan Sopacı davetinde, “Müthiş bir heyecana hazır mıyız Çerkeş'im 2 Eylül Cumartesi günü Pop müziğinin sevilen isimleri Demet Akalın, Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut'un sahne alacağı 17. Çerkeş Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivalimize katılımınız bizleri onurlandıracaktır. Tüm hemşehrilerimiz festivalimize davetlidir.” İfadelerine yer verdi. 

 

17. Çerkeş Kültür, Hayvancılık ve Bal Festivaline yaklaşık 30 bin kişinin katılması bekleniyor.

 

LOKART - HABER ARASI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.