TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 26 Şubat 2024 15:11

AK PARTİ KADIN KOLLARI SEÇİM BÜROSU MİTİNG HAVASINDA AÇILDI

AK PARTİ KADIN KOLLARI SEÇİM BÜROSU MİTİNG HAVASINDA AÇILDI
AK Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı  Hasan Sopacı, Çerkeş 'te Kadın Kolları seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

AK PARTİ KADIN KOLLARI SEÇİM BÜROSU MİTİNG HAVASINDA AÇILDI

 

AK Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı  Hasan Sopacı, Çerkeş 'te Kadın Kolları seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. 

 

Çerkeş’te yoğun bir katılımla miting havasında gerçekleşen açılışa, Ak Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Ak Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, Ak Parti Çerkeş İlçe Başkanı Furkan Altuntaş ve yönetimi, Ak Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hasan Sopacı, Ak Parti Saçak Belediye Başkan Adayı Ramazan Yarım, Ak Parti Çerkeş Kadın Kolları Başkanı Dilek Asal, Belediye Meclis Üyesi Adayları, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajlarına yer veren Ak Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hasan Sopacı, 10 yılda yaptıklarımız bu önümüzdeki 5 yılda yapacaklarımızın teminatıdır dedi. 10 yıllık hizmet süremiz boyunca yaptığımız bütün çalışmaları “ Çerkeş Belediye Bülteni” adlı kitapta yer verdik. Şeffaflık ilkemiz gereği, sizlere verdiğimiz sözleri nasıl yerine getirdiğimizi ve Çerkeş’imizin nasıl dönüştüğünü anlatan çalışmalarımıza yer verdik. Hemşehrilerimiz ile birlikte, doğup büyüdüğümüz topraklara olan vefa borcumuzu ödemek amacıyla, verdiğimiz sözlerin çoğunu ve beyannamemizde olmayan bir çok eseri ilçemize kazandırarak, gelecek nesiller için sağlam temeller attık.  Sizlerin desteğiyle ekonomik, sosyal, ve kültürel açıdan gelişen bir Çerkeş için çabaladık.
Önümüzdeki beş yılda da verdiğimiz sözleri tutacağımızın, Çerkeş’imizin daha da iyiye gitmesi için çalışmalarımıza aynı şevk ve kararlılıkla devam edeceğimizin garantisini veriyorum. Görev süremizin ilk gününden itibaren sizlere verdiğimiz her bir sözün arkasında durduk ve bundan sonra da durmaya devam edeceğiz.

 

 

Bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese; başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Kıymetli Bakanlarımıza,  Ak Parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu’na ve önceki dönem Milletvekillerimize, Ak Parti Teşkilatımıza, Değerli Bürokratlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize,  Belediye Meclis Üyelerimize,  Dernek Başkanlarımıza,  Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza,  Belediye personelimize, ve bu süreçte dualarını ve desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerimize en içten şükranlarımı sunuyorum. Durmak Yok beş yıl daha Çerkeş’e hizmete devam..” dedi.

 

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.