TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇANKIRI Haber Girişi : 13 Mayıs 2019 14:33

Aranan Araçta Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

Aranan Araçta Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

Çankırı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Kom Şube Müdürlüğü zehir tacirlerine göz açtırmıyor. Şüpheli şahısların aracını arayan Narkotim Ekipleri araçta uyuşturucu madde yakaladı.

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğüğnden yapılan açıklamada: "Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle Ticareti ve kullanımı toplum sağlığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğümüz ve kom şube müdürlüğümüzce uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmaları neticesinde;

27.04.2019 günü saat 21.45 sıralarında narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğü Ekiplerince M.C, F.K , M.S, S.A. ve E.B. isimli şahsıların araçlarında yapılan arama sonucunda 1 adet ECSTASY HAP ele geçirilmiştir. Narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüğünce M.C., F.K., M.S., S.A., ve E.B. isimli şahıslar hakkında ‘’TCK-191’’ suçundan (kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak ya da uyuşturucu veya uyarıcı medde kullanmak) tahkikat yapılmıştır.

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 polis imdat hattına bildirmelerini bekliyoruz.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Unutmayalım ki ihbarlar başarılarımızın ve halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır." denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.