TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 01 Aralık 2019 11:08

Başkan Altuntaş İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti

Başkan Altuntaş İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı M. Furkan Altuntaş İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti.

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş, Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcıları ve İlçe Koordinatörleri İle birlikte İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş ziyaret sırasında İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İle İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yaptı. Altuntaş ziyaretleri sırasında İlçelerde ikamet eden gençler ile de sohbet etti.

Ziyaretleri sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Altuntaş, “İlçe Teşkilatlarımız bizleri bağrına bastı misafir etti. İlçede yaşayan gençlerimizde bilhassa bizleri Hoşgörü İle karşıladılar. Bizler toplumun tamamını temsil etme amacıyla, gayretiyle siyaset yapıyoruz. Davamızın neferleri olarak bizler bir hayır duası almak adına gayret gösteririz. İşte bu şiarın okuludur Ak Gençlik Teşkilatları” dedi.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Çankırı’da yaşayan Gençleri Parti binasına davet eden Altuntaş, “Çankırı'da yaşayan genç kardeşlerimizi parti binamıza çay içmeye davet ediyoruz.” dedi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.