TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 21 Ekim 2019 09:59

Başkan Altuntaş'tan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Başkan Altuntaş'tan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Başkan Altuntaş'tan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

AK Parti Çankırı İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Başkan Altuntaş yayımladığı mesajda, “İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri kuşkusuz haber almadır. Özgür ve tarafsız basın, demokrasilerin olmazsa olmazlarındandır. Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin olduğu gibi ilimizin, ilçelerimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Gazetecilerin, milletimizi gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır. Toplumun haber alma ihtiyacını yerel ve ulusal platformda zor şartlarda fedakarca karşılayan, doğru, ilkeli ve tarafsız habercilik yapan tüm basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.