TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 26 Aralık 2019 13:23

Başkan Müjdeci İstanbul Mesaisini Tamamladı!

Başkan Müjdeci İstanbul Mesaisini Tamamladı!

MÜJDECİ İSTANBUL MESAİSİNİ TAMAMLADI!

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Yeniden Refah Partisi MKYK (Merkez Karar Yürütme Kurulu) Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, İstanbul mesaisini tamamladı.

Muhammed Fatih Müjdeci, İstanbul mesaisine; konuk olduğu televizyon programında Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın yanında yer alarak başladı.


Ulusal medya kuruluşlarından TV100'e konuk olan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Eerbakan, "Siyaset Alanı" programında Ahu Özyurt'un konuğu oldu. Erbakan, gündemi değerlendirerek merak edilen soruları yanıtladı. Henüz kurulma aşamasında olan diğer partiler hakkında yorum yapan Erbakan, "Türkiye'nin bu hale gelmesinde en önemli rolü olan aktörleri sıfır kilometre siyasetçilermiş gibi yeni partilerle piyasaya sürüyorlar." dedi. Erbakan ayrıca, "Biz bir yerlerden icazet alarak birilerinin desteğiyle yola çıkmıyoruz. Tırnaklarımızla sökerek alacağız!" dedi.

Önlerinde "medya ambargosu" olduğunu çokça ifade eden Yeniden Refah Partililer ise Genel Başkanlarını ulusal medyada görmenin sevinç ve gururunu yaşıyor.

Program öncesinde çalışmalarını Erbakan'ın yanında sürdüren Müjdeci'nin programdan sonraki durağı Milli Selamet Derneği Genel Merkezi oldu. Milli Selamet Derneği Genel Başkanı Harun Yavuz Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan Müjdeci, gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Samimi bir atmosferde gerçekleşen görüşmenin ardından ikili hatıra fotoğrafı çektirdi.


Müjdeci, Milli Selamet Derneği ziyaretinin ardından Bangladeş Human Air and Relief (HARO) Genel Başkanı Mohammed İmran ile İstanbul'da bir araya geldi. HARO Genel Başkanı ile görüşmesinin ardından açıklama yapan Müjdeci, "Cenab-ı Allah İslâm âlemine en kısa zamanda birlik ve beraberlik nasip etsin. Dünya üzerinde zulüm gören tüm müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Bizlere, tüm mazlumların yanında olarak onları kucaklamak için güç versin inşaallah." dedi.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.