• ÇERKEŞ DÜĞÜN SÜNNET NİŞAN ÇEKİMİ
  • AYDIN GOLD
ÇERKEŞ Haber Girişi : 31 Aralık 2021 16:40

BAŞKAN SOPACI'DAN YENİ YIL MESAJI

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ÇERKEŞ BELEDİYE BAŞKANI HASAN SOPACI’NIN YENİ YIL MESAJI

Ercan Tarım2

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Başkan Sopacı mesajında, "Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Ümit ve beklentilerle dolu olduğumuz yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı içerisinde  geleceğe olan inancımızı ve umutlarımızı yitirmeden Çerkeş’imiz için her zaman daha iyisini ve güzelini yapmayı  sürdürüyoruz. Halkımızın yaşam standartlarını yükseltmeye  yönelik projelerimizle devam ediyor;  gelecek nesillere gururla  bırakabileceğimiz  bir Çerkeş’i inşa etmek için en iyi ve en etkin hizmetleri doğru ve zamanında atılan adımlarla halkımıza sunmak için çalışıyoruz. Kadim bir tarihe sahip olan ilçemizi hep birlikte, vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacakları, mutlu ve güven ortamı içerisinde yaşayacakları, kültür, sanayi ve hayvancılık alanın da  bir marka ilçe haline getirme kararlılığımız  devam ediyor.

 

Birlik ve beraberlik içerisinde yeni yılda da, aynı heyecan ve inançla çalışmaya devam edeceğiz. 2022 yılında da her geçen gün büyüyen ve gelişen Çerkeş’imizde yeni hedefler, yeni projeler ve yatırımlarla  ilçemize en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın başta ilçemize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, hoşgörü, huzur ve refah getirmesini diler, hemşerilerimin yeni yılını en samimi duygularımla kutlarım. Yeni yılınız kutlu olsun." ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.