TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇANKIRI Haber Girişi : 29 Ekim 2019 18:29

Çankırı'da Erbakan Rüzgarı Esti

Çankırı'da Erbakan Rüzgarı Esti

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Çankırı’da Erbakan Rüzgarı

Yeniden Refah Partisi Çankırı 1. Olağan Kongresi, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın katılımlarıyla Çankırı 100. Yıl Kültür Merkezinde büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Ballıca Kampüsü mevkiinde partililer tarafından karşılanan Genel Başkan Erbakan ardından Partililer ile birlikte Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.

Erbakan, kongre öncesinde Necip Fazıl Kısakürek caddesi üzerinde esnafları ziyaret ederek karanfil takdim etti.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Çankırı 1. Olağan Kongrede konuşan Erbakan, “Biz yeniden refah partisi olarak milli kaynak üretme genel müdürlüğünü kuracağız inşallah. Biz cenabı Allah'ın bu ülkeye bu millete bahşettiği zenginlikleri ekonomik kaynak paketlerine mali imkana dönüştüreceğiz ve bunu da yandaşa, hemşeriye akrabaya değil 82 milyona ayrım gözetmeksizin adil bir şekilde paylaştıracağız

Eğer yeniden büyük Türkiye hedefine ulaşmak istiyorsanız bilimsel ve teknik kalitesi yüksek aynı zamanda da ahlaki ve manevi kalitesi yüksek nesiller yetiştirmeniz gerekir. Bu kaliteli nesilleri yetiştirebilmek için kaliteli bir öğretmen kadrosu lazım. Bunun için biz yeni nesillerimiz yetiştirerek en önemli görevi ifa eden geleceğimizi inşa ederek en önemli görevi ifa eden öğretmenlerimizi doktora seviyesindeki eğitime tabi tuttuktan sonra öğretmen yapacağız. Yeniden refah iktidarında dış politikada da içi politikada da ekonomi de de sağlıkta da eğitimde de iç güvenlikte de inşallah milli görüş politikalarını uygulayacağız ve 50 seneden beri olduğu gibi yeni dönemde de bu milletin yüzünü yeniden refahla yeniden milli görüşle güldüreceğiz inşallah” dedi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.