TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇANKIRI Haber Girişi : 04 Nisan 2019 15:55

Çankırı da 'Şampiyon' Çerkeş

Çankırı da 'Şampiyon' Çerkeş

ÇANKIRI ŞAMPİYONLARI MAZBATALARINI ALDI

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde oy rekoru kıran AK Parti Çerkeş Belediye Başkan Adayı Hasan Sopacı aldığı oy oranıyla Çankırı ve İlçeleri arasında şampiyon oldu. Belediye Başkanı Hasan Sopacı ve Meclis Üyeleri bugün mazbatalarını aldı.

‘Çankırı’nın Şampiyon Ekibi’

31 Mart yerel seçimlerinin ardından, AK Parti Türkiye genelin de oy düşüklüğü yaşarken Çerkeş’te Sopacı ve ekibinin AK Parti oyunu katlayarak devam ettirmesi de ayrıca dikkatleri çekti. Mazbatalarını alan Çankırı’nın Şampiyon ekibi Ajans Çerkeş’e özel açıklama yaptı. Başkan Sopacı: “Mazbatamızı aldık. Şuandan itibaren resmi olarak Çerkeş Belediye Başkanıyız. 2024’e kadar yılmadan, bıkmadan gecemizi gündüzümüze katarak memleketimize en güzel hizmetleri yapmak için çalışacağız. Seçimin ardından boş durmadık Hayvan Pazarı çalışmalarına başladık. Çerkeş’e 3 bin adet ladin dikmeye başladık. Mezarlıklarımızın, çevremizin ve parklarımızın temizliklerini, yeşillendirmelerini yapmaya devam ediyoruz.” dedi.

‘Cuma Namazından Sonra Halkımızı Belediye Önüne Davet Ediyoruz’

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Her yerde Halkla iç içe olan Başkan Sopacı Makama girerken de Halkı unutmadı. Belediye Başkanı Hasan Sopacı: “Yarın Cuma namazı çıkışında Belediyemizin önünde kurban keseceğiz. Halkımızla buluşup sohbet edeceğiz ardından Halkımızın teveccühü ile makamımıza geçeceğiz. Bütün Halkımızı Cuma namazı sonrası Belediye önünde bekliyoruz.” Dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.