TR 2023
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 29 Ekim 2023 19:33

ÇERDEF GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI KURULDU

Çerkeş Dernekler Federasyonu (ÇERDEF), Gençlik Kolları Başkanlığını kurdu.

 

ZERHAN BEAUTY

 

ÇERDEF GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI KURULDU

 

Çerkeş Dernekler Federasyonu (ÇERDEF), Gençlik Kolları Başkanlığını kurdu.

 

ÇERDEF Başkanı Niyazi İncesu ve yönetimi ÇERDEF'i büyütmeye ve başarılara ulaştırmaya devam ediyor. Çerkeş Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Başkanlığına Cihangir Taşlıgül getirildi.

 

Taşlıgül Ajans Çerkeş'e yaptığı açıklamada, "Birlik ve beraberliğimizin güvencesi, geleceğimizin ışığı Cumhuriyetimizin 100. Yılını coşkuyla kutladığımız bu güzel günde Çerkeş Dernekler Federasyonumuzun gençlik kollarını kurduğumuzu ilan etmekten mutluluk ve onur duyuyorum. Bana bu görevi layık gören kıymetli başkanlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Yaptığı başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Federasyonumuza, gençlerimizinde desteğini katarak çok daha başarılı işlere imza attığını duyacağız. Çerkeş'imizin ve köylerimizin kıymetli gençlerini bu oluşuma davet ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece her alanda başarımızı daima ileri taşıyacağız." dedi.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.