TR 2023
  • kızılcahamam diş
  • MUHTAR
ÇERKEŞ Haber Girişi : 09 Aralık 2023 14:50

ÇERDEF GENÇLİK KOLLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

ÇERDEF GENÇLİK KOLLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
Çerkeş Dernekler Federasyonu (ÇERDEF) Ankara'da ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

ZERHAN BEAUTY

 

ÇERDEF GENÇLİK KOLLARI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

 

Çerkeş Dernekler Federasyonu (ÇERDEF) Ankara'da ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

ÇERDEF, kurulduğu tarihten bu yana ilk kez Gençlik Kolları Başkanlığını kurmasının ardından ilk kez tanıtma ve tanışma toplantısı düzenledi.

 

Tanıtım toplantısı, Ankara'nın Pursaklar ilçesinde bulunan Ankara Çankırılılar Derneği Başkanı Kamil Karakuş'un Osmanlı Sofrası işletmesinde gerçekleşti. Toplantıya, Saçaklı hemşerimiz Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ile birlikte AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı İbrahim Kopan, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Etimesgut Belediye Meclis Üyesi Şenel Yalçın, ÇERDEF Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi İncesu ile Yönetim Kurulu Üyeleri, ÇERDEF Gençlik Kolları Başkanı Cihangir Taşlıgül ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Köy temsilcileri, Ankara Saçaklılar Deneği Başkanı Zehra Döşkaya ve basın mensupları katıldı.

 

 

 

ÇERDEF'in iki hedefinin de geçekleştiğini belirten Başkan Niyazi İncesu, "Hedeflerimizin bir tanesi maddi durumu iyi olmayan öğrencilere burs vermekti. Objektif bir kurul kurarak Çerkeşli 40 öğrencimize her ay düzenli burs imkanı sunduk. İkinci hedefimiz ise gençlik kollarını kurmaktı. Gençlik kollarımızı kurarak her köyden bir gencimizi temsilci olarak atadık." dedi.

 

Saçaklı hemşerimiz Zeynep Yıldız, Belediye Başkanları Çetin, Sopacı ve Yarım da toplantı da söz alarak Gençlik Kollarına hayırlı olsun temennilerini ileterek başarılar diledi.

 

 

 

Toplantıda söz alan ÇERDEF Gençlik Kolları Başkanı Cihangir Taşlıgül yaptığı konuşmada, "Bizim amacımız her köyden gençleri bir araya getirerek, birlik ve beraberliği sağlayarak bir bütün oluşturmak. Şuan 19 derneğimizden temsilci aldık 11 derneğimizin temsilcisi eksik kaldı onlarıda tamamlayacağız. Sonrasında da demokratik bir ortamda seçime gideceğiz. Seçilen yönetimimizle de yine faaliyetlerimize devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederim." dedi.

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Samimi ve sıcak bir havada gerçekleşen toplantı akşam yemeği ikramıyla sona erdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.