TR 2023
  • kızılcahamam diş
  • MUHTAR
ÇERKEŞ Haber Girişi : 03 Nisan 2023 21:19

ÇERKEŞ BELEDİYESİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

ÇERKEŞ BELEDİYESİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU
Çerkeş Belediyesi ailesi iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

ZERHAN BEAUTY

 

 

ÇERKEŞ BELEDİYESİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

 

 

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Belediye pesoneli ve aileleriyle birlikte iftar yaptı. Başkan Sopacı iftar programına katılan belediye personelleriyle tek tek kucaklaşarak her birine ayrı ayrı hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

 

Çerkeş Kültür Merkezinde düzenlenen iftar programına Çerkeş Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Çerkeş Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Sertkara, Ak Parti İlçe Başkanı Salih Tarın, İl Genel Meclisi Üyeleri Hayati Kaya ve Suat Sevim, Belediye Meclis üyeleri, emekli belediye personelleri, mevcut personeller ile aileleri katıldı.

 

 

 

Ezanın okunmasıyla birlikte aynı anda orucunu açan Çerkeş Belediyesi ailesi birlik ve beraberliğini daha da pekiştirdi. Yemek sonunda edilen duaların ardından söz alan Başkan  Hasan Sopacı  konuşmasında,  “Çerkeş Belediyesi olarak ailecek iftar yemeğinde buluştuk. Büyüyen ve gelişen ilçemiz Çerkeş'imize,  gece ve gündüz mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden kıymetli  Belediye personelimiz, Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımız ve Belediyemizden emekli olan eski mesai arkadaşlarımız ile birlikte belediyemiz kültür merkezinde iftarımızı açtık.  Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” dedi

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.