TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 18 Mart 2024 19:27

ÇERKEŞ BELEDİYESİ İTFAİYE HİZMET BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

ÇERKEŞ BELEDİYESİ İTFAİYE HİZMET BİNASI AÇILIŞI YAPILDI
Çerkeş'te tam donanımlı itfaiye hizmet binası ve afet yönetim merkezinin açılışı gerçekleştirildi.

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

 

ÇERKEŞ BELEDİYESİ İTFAİYE HİZMET BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

 

Çerkeş'te tam donanımlı itfaiye hizmet binası ve afet yönetim merkezinin açılışı gerçekleştirildi.

 

İçerisinde idari ofisler, araç bakım odası, toplantı salonu, kondisyon odası, 400 tonluk su dolum ünitesi, santral, 12 araçlık 6 bölmeli kapalı ısıtmalı itfaiye garajı bulunan ve acil durumlarda Afet Yönetim Merkezi olarak inşa edilen Çerkeş Belediyesi İtfaiye Hizmet Binası açılışı gerçekleştirildi.

 

 


İtfaiye hizmet  binası ve afet yönetim merkezinin açılışına İlçe Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş, Çankırı AFAD İl Müdürü Ahmet Matur, Çankırı İl Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik, Çankırı Kızılay Şube Müdürü Ahmet Ulusoy, DASKUT gönüllüleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayarak Çerkeş Halk Oyunları ekibi gösterilerinden sonra açılış konuşmalarıyla devam etti.

 

 

 

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı konuşmasında şu ifadelere yer verdi."Kıymetli Çerkeşliler, Çerkeş Belediyesi İtfaiye Hizmet Binamızın ve Afet Yönetim Merkezimizin açılışını bugün siz değerli misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştiriyoruz. Büyüyen ve gelişen ilçemizin donanımlı bir itfaiye binasına ve itfaiye araçlarına ihtiyacı olduğu kaçınılmaz olmuştur. Yapmış olduğumuz girişimler sonucu ilçemize tam donanımlı itfaiye binası, tam donanımlı itfaiye arazözleri, tam teçhizatlı ve eğitimli itfaiyecilerimiz ile bölgemize hizmet ediyoruz. Çerkeş İtfaiyemiz 7/24 göreve hazır. İtfaiye hizmet binamızın içerisinde idari ofisler, araç bakım odası, toplantı salonu, kondisyon odası, 400 tonluk su dolum ünitesi, santral, 12 araçlık 6 bölmeli ısıtmalı itfaiye garajı bulunuyor. İtfaiye hizmet binamız ve afet yönetim merkezimiz  ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Bu tesisimizin yapımında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikli Bakanımız Sn. Mehmet Özhaseki’ye, Önceki dönem Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum’a, Ak Parti Grup Başkan Vekilimiz Sn. Muhammet Emin Akbaşoğlu'na ve Ak Parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum.'' dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.