• ÇERKEŞ DÜĞÜN SÜNNET NİŞAN ÇEKİMİ
ÇERKEŞ Haber Girişi : 12 Ocak 2021 08:12

Çerkeş Gençlik Merkezi Yerel Basını Ziyaret Etti

Çerkeş Gençlik Merkezinden Yerel Basına Ziyaret

Çerkeş Gençlik Merkezi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Çerkeş Gençlik Merkezi Müdürü Muhittin Kantar, Genlik Merkezi Personelleri Olcay Uyanık ve Emre Özkaya ile Gönüllü Genç Ömer Yürekli Çerkeş’in güzide basını Ajans Çerkeş Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Yasin Ustacı ve Çerkeş Vuslat Haber Sitesi Turan Demir’i ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Çerkeş Gençlik Merkezi, Çerkeş’te faaliyetlerini sürdürerek sosyal sorumluluk projeleriyle de farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Gençlik Merkezi Personelleri, Çalışan Gazeteciler Gününde de yerel basını ziyaret ederek, karşılıklı istişare ettiler.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ajans Çerkeş İmtiyaz Sahibi Yasin Ustacı, “Gençlik Merkezimiz çok güzel projelere imza atarak Çerkeş’te güzel işler çıkarıyor. Bugünde Gençlik Merkezi Müdürümüz Muhittin Kantar, görevliler Olcay Uyanık ve Emre Özkaya ile gönüllü kardeşimiz Ömer Yürekli bizleri ziyaret ederek onurlandırmıştır. Karşılıklı istişarelerde bulunup hasbihal ettik. Ziyaretlerinden dolayı Gençlik Merkezi personellerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.