TR 2024

ÇERKEŞ OSB 3000 KİŞİYE DAHA EKMEK KAPISI OLDU

ÇERKEŞ OSB 3000 KİŞİYE DAHA EKMEK KAPISI OLDU

 

Çerkeş Organize Sanayi bölgesine yatırım yapacak olan Düzce Cam firması ile protokol sözleşmesi imzalandı.

 

Çerkeş OSB’ye 250 milyon dolarlık yatırım yapacak olan Düzce Cam Firması ile Çerkeş Belediyesi arasında protokol sözleşmesi imzalandı.

 

Programa Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çerkeş Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Çerkeş Organize Sanayi bölgesine yatırım yapacak olan DÜZCE CAM firması yöneticileri yatırım hakkında sunum gerçekleştirdi.

 

Düzce Cam Yönetim Kurulu Başkanı Kasım AKTAŞ ve Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Çerkeş OSB’de 3 bin kişiye istihdam sağlayacak olan 250 milyon dolarlık yatırımın protokol sözleşmelerini imzaladı.

 

Belediye Başkanı Hasan Sopacı yaptığı açıklamada, “Çerkeş OSB’ye yatırım yapacak ve yaklaşık 3000 (üç bin) istihdam sağlayacak olan DÜZCE CAM firması ile 250 milyon dolarlık protokol sözleşmesi imzaladık. Büyüyen ve gelişen ilçemiz Çerkeş’imize hayırlı olsun.” dedi.

  • 3 / 1 ÇERKEŞ OSB 3000 KİŞİYE DAHA EKMEK KAPISI OLDU 0

  • 3 / 2 ÇERKEŞ OSB 3000 KİŞİYE DAHA EKMEK KAPISI OLDU 1

  • 3 / 3 ÇERKEŞ OSB 3000 KİŞİYE DAHA EKMEK KAPISI OLDU 2

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.