TR 2023
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 11 Ekim 2023 15:58

ÇERKEŞ'TE SAĞLIK İÇİN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ

 

ÇERKEŞ'TE SAĞLIK İÇİN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ

ZERHAN BEAUTY

 

 

Dünya Yürüyüş Günü münasebetiyle Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında obezite ve obeziteye bağlı hastalıkların önlenmesine yönelik yeterli ve dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılması konusunda farkındalık oluşturmak, gündelik hayatımızın içine fiziksel aktiviteyi entegre etmeyi teşvik etmek ve yürüyüş alışkanlığının sağlık üzerindeki olumlu etkilerine dikkat çekmek amacıyla ''Sağlığınız İçin Harekete Geçin'' yürüyüşü düzenlendi. 

 

 

 

 

TSM önünden başlanarak Hükümet Caddesi ve çarşı merkezini kapsayacak şekilde gerçekleştirilen yürüyüş etkinliğine Kaymakam Emir Osman Bulgurlu, Çerkeş Belediye Başkan Vekili Yasin Yazı, İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Komutanı Uğur Kaya, TSM Başkanı ve Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm Dr. Semra Kındap, Kurum Amirleri ve çalışanları,  öğrenci ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.