TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 19 Kasım 2023 15:04

ÇEVRE DOSTU FABRİKA; PİR-İNCİ A.Ş.

ÇEVRE DOSTU FABRİKA; PİR-İNCİ A.Ş.
Pir-İnci İmalat Sanayi A.Ş. Çerkeş OSB'de örnek bir kuruluş olmaya devam ediyor.

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

 

ÇEVRE DOSTU FABRİKA; PİR-İNCİ A.Ş. 

 

Pir-İnci İmalat Sanayi A.Ş. Çerkeş OSB'de örnek bir kuruluş olmaya devam ediyor.

 

Çankırı'nın incisi olan ve Çerkeş'e her anlamda değer katan Pir-inci İmalat Sanayi A.Ş. üretim, istihdam, ihracat, AR-GE ve yatırım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. 

İki yeni tesisini daha hizmete açmaya hazırlanan Pir-İnci A.Ş., bir yandan da sosyal sorumluluk projelerine destek sağlıyor. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında sürdürebilir bir kalkınmaya katkı olarak kurduğu Pir-inci Hatıra Ormanı'nda 3 bin adet çam fidanı toprakla buluşturuldu.

 

 

Çankırı'da 'Sıfır Atık Belgesi olan sayılı kuruluşlardan birisi olan Pir-İnci İmalat Sanayi A.Ş. yaklaşık 10 milyon TL'lik bir yatırımla kurduğu kimyasal artıma tesisi ile gelecek nesillere temiz bir çevre ve modern teknoloji ile desteklenen bir miras bırakmayı hedefliyor.

 

 

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Çerkeş'i her alanda ileriye taşımayı ülkemizin ekonomik, sosyal gelişimine katkıda bulunmayı çalışanlarına güvenli bir ortam sağlamayı hedefleyen Pir-İnci imalat Sanayi A.Ş. Çerkeş OSB'de örnek bir kuruluş olmaya devam ediyor.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.