TR 2023
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 02 Kasım 2020 18:27

Fatih Buhara Benzek Kolları Sıvadı

Çerkeş’in Yüz Akı Fatih Buhara Benzek

LOKART - HABER ARASI

Çerkeş'in sevilen ve başarılı isimi Fatih Buhara Benzek Televizyon programcılığı için kolları sıvadı. Programın ilk bölümü Salı günü saat 21.00 da Kanal 3 ekranlarında yayınlanacak.

Her platform ve her mecra da ilçemizi, Çerkeş adına kurulan dernek ve sivil toplum kuruluşlarından daha çok zikreden ve tanıtımını yapan hemşerimiz Fatih Buhara Benzek yaptığı çalışmalarla Çerkeş’in yüz akı olmaya devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Özel Kalemi Fatih Buhara Benzek yazdığı şiirlerini Ajans Çerkeş başta olmak üzere birçok platformda seslendirmeye devam ediyor.

Tasavvuf ile Medeniyet konulu şiirleri ve hoş sohbetleriyle gönüllere girmeyi başaran Fatih Buhara Benzek, birçok radyo ve televizyon programcılarının dikkatini çekmeyi başararak programlarına konuk oldu.

Çıtayı bir üste taşıyan Benzek, Televizyon programcılığı için kolları sıvadı. Yazdığı şiirlerini ve hoş sohbetlerini gerçekleştireceği b’aşka Sözler programı Salı günü ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkacak.

Kanal 3 Televizyonunda şiir tadında ve tasavvuftan sızan ince bir sohbet b’aşka Sözler programını Hülya Kasnak moderatörlüğünde ve Fatih Buhara Benzek yorumuyla ilk bölümü Salı günü saat 21.00 de başlıyor.

Kanal 3 Frekans bilgileri;

Frekans 12265 - Pol V (Dikey) – SR 27500 – Fec 5/6

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.