TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 01 Mart 2019 09:54

İdris Mahallesi Muhtarı ve Adayı Mesut Epiç

İdris Mahallesi Muhtarı ve Adayı Mesut Epiç

İdris Mahallesi Muhtarı ve Adayı Mesut Epiç Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. 2014 yerel seçimlerde mahalle sakinlerinin güvenini sağlayan Mesut Epiç yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlattı.

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

"Mahalle Halkından bir kez daha yetki isityorum"

2019 yerel seçimlerde tekrardan görev isteyen Mesut Epiç Ajans Çerkeş’e özel yaptığı açıklamada: “ İdris Mahallesi Muhtarıyım. Mahallemizde 5 yıl boyunca elimizden gelen hizmeti yaptık. Çeşitli etkinlikler düzenledik. Haneleri tek tek ziyaret ettik. Sorunlarını dinledik ve çözümler ürettik. Muhtarlık sorumluluk gerektiren bir iştir, bizde sorumluluklarımıza önem veriyoruz. Gece gündüz demedem mahalle halkımızın sorunlarına, isteklerine, taleplerine yetişmeye çalışıyoruz. Mutluluklarında mutlu oluyoruz. Dertlerinde dertleniyoruz. Muhtarlığın bütün imkanlarını mahallemiz için kullanıyoruz. Biz mahallemizi seviyoruz. 1 Nisandan sonra da hizmetlerimizin devam etmesi için mahalle halkından bir kez daha yetki istiyorum.” Dedi.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Ajans Çerkeş olarak bütün muhtar adaylarımıza bu kutlu görevde başarılar dileriz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.