TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 19 Şubat 2020 15:53

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada “19.09.2020 Çarşamba günü kurumumuz toplantı salonunda İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı, İl Millî Eğitim Şube Müdürleri ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenlenmiştir.

ÖZTÜRK; İlçe Müdürleri ile sürekli iletişim halinde olduklarını, ilçelerimiz ve merkez okullarımızda huzurlu bir eğitim öğretim ortamı oluşturulması adına herkese büyük sorumlulukların düştüğünü belirtti. Toplantıların yaşanan ve yaşanabilecek sorunları çözme noktasında son derece yararlı geçtiğini, milli eğitim camiasının geniş bir aile olduğunu ve bu geniş ailede görüş alış verişine çok fazla önem verdiklerini vurguladı. Eğitim ailesinin her bir ferdinin sorumluluklarını yerine getirmesiyle hedeflenen başarıya ulaşılabileceğini ifade etti.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

İlimiz genelindeki eğitim öğretim ile ilgili konuların değerlendirildiği toplantı 2.dönemin her yönden başarılı geçmesi dileğiyle sona erdi.” denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.