TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 29 Şubat 2024 08:10

İLÇE FEDERASYONLARI ANKARA'DA SES GETİRİYOR

İLÇE FEDERASYONLARI ANKARA'DA SES GETİRİYOR
Çankırı'nın Çerkeş, Yapraklı, Kurşunlu ve Şabanözü Federasyonları ile Çankırı ismiyle oluşturulan Dernekler Ankara'da kendini ispatladı.

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

İLÇE FEDERASYONLARI ANKARA'DA SES GETİRİYOR

 

Çankırı'nın Çerkeş, Yapraklı, Kurşunlu ve Şabanözü Federasyonları ile Çankırı ismiyle oluşturulan Dernekler Ankara'da kendini ispatladı.

 

Ankara faaliyet gösteren 4 ilçe federasyonları ve dernekler bir araya geldi. ÇANDERKOF’a kurumsal bir kimlikle katılmak isteyen ama kabul görmeyen Ankara ilçe federasyonları, ÇANDERKOF’un yaptığı açıklamaya karşılık Ankara 4 ilçe federasyonları ve dernekler bir basın açıklaması metni yayınladı.
İşte yapılan ortak açıklama  “Bizler yerel seçimler öncesi, hem siyasi arenada yer alan arkadaşlarımızı hem bürokratlarımızı ve halkın siyasi irade koyarak seçtiği vekillerimizi, birlik ve bütünlük hissi vermek, Yarenler diyarı Çankırı’mıza her manada destek olmak adına ben sen değil biz olmak ve yaptığımız programın kişisel planlar yerine kurumsal plan yapmanın doğru olduğu hissi ile stratejik açıdan da yerimizi alarak “Çankırılılar Buluşuyor” programını coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Katılımcılara teşekkür ederiz." denildi.

 

 

Programa, Çerkeş Dernekler Federasyonu, Yapraklı Dernekler Federasyonu, Kurşunlu Dernekler Federasyonu, Şabanözü Dernekler Federasyonu, Zabıta Teşkilatı Federasyonu, Çankırı Bürokratlar Derneği, Ankara Çankırılılar Derneği, Ortalılar Derneği'nin yanı sıra Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Keçiören Belediye Başkan Adayı Zafer Çoktan, Ak Parti Keçiören İlçe Başkanı Kadir Karapınar, MHP Keçiören İlçe Başkanı Metin Bayrakçı, Keçiören Belediyesi Başkan Yrd. Metin Akdemir, Ak Parti Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Ayhan, MHP Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Rafet Yıldız, Ak Parti Keçiören Meclis Üyesi Adayı Ahmet Öztürk, MHP Altındağ Meclis Üyesi Adayı ve Ortalılar Dernek Başkanı Yunus Yarımkaya, Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Uğur Yıldız ve Hastane Müdürü Nuh Dönmez, Zabıta Teşkilatı Federasyonu Başkanı Abdurrahman Karabudak, Ankara Çankırılılar Derneği Başkanı Kamil Karakuş, Çankırı Bürokratlar Derneği Başkanı Ercan Irmak ve çok sayıda Çankırı'lı iş insanı katılım sağladı.

 

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.