TR 2024
  • kızılcahamam diş
ILGAZ Haber Girişi : 10 Haziran 2020 10:47

Ilgaz Araç Filosuna Yeni Araçlar Eklendi

Ilgaz Araç Filosuna Yeni Araçlar Eklendi

Ilgaz Mehmed Öztürk’le Kazanmaya Devam Ediyor

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk araç filosuna yeni araçları kazandırmaya devam ediyor.

Ilgaz araç filosunu her geçen gün yeni araçlarla daha da genişleten Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, ilçeyi kazandırmaya ve refah seviyesini yükseltmeye devam ediyor.

Ilgaz Belediye Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, “Çalışmalarına sürekli olarak devam eden ve bunun yanında sahip olduğu envanterindeki araçları yeni araçlarla destekleyen ve araç filosunu her geçen gün genişleten belediyemiz Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'den yeni kepçemizin anahtarını teslim aldık.


2020 yılı içerisinde belediyemiz envanterine kazandırılan 1 adet çöp toplama aracı, 1 adet kar kürüme ve tuzlama aracı, 2 adet çift kabinli transit araç, 1 adet greyder, 1 adet kepçe ve 1 adet forklif aracı ile toplamda 7 yeni aracımız ilçemize hayırlı olsun” denildi.


POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Öte yandan Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’te sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ilgaz’ımıza Hayırlı Olsun” başlığı ile vatandaşlara yeni aracı tanıttı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.