TR 2024
  • kızılcahamam diş
ILGAZ Haber Girişi : 12 Şubat 2020 11:52

Ilgaz Belediyesi Bir İlke İmza Attı

Ilgaz Belediyesi Bir İlke İmza Attı

Ilgaz Belediyesi Bir İlke İmza Attı

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Ilgaz Belediyesi tarafından Okul ve Camilerde ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışması yaptırıldı. Ilgaz Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, “Belediyemiz bir ilki gerçekleştirerek ilçemizde kamuya açık bütün binaları ilaçlayarak dezenfekte ettirdi.

Halkımızın yoğun olarak kullandığı ve hastalıkların bulaşma ihtimalinin yüksek olduğu camilerde halı, ayakkabılık, tuvalet, abdesthane ve şadırvanları dezenfekte eden ekipler, salgın hastalıkların engellenmesi yönünde yürütülen çalışmalar kapsamında Kaymakamlık, kamu kurumları, öğretmen evi, 14 okul, 22 Cami, 3 yurt ve 4 kuran kursunda dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

Özellikle okullarımızda okuyan öğrencilerimizin daha sağlıklı bir ortamda eğitimlerini sürdürmesi hedeflendiğinden; ekipler, okulların sınıf, lavabo, tuvaletlerinde yaptığı ilaçlama çalışmasıyla öğrenci ve öğretmenlerin hijyenik koşullarda eğitim ve öğretime devam etmesini sağlayacak.

Okul yöneticileri ise ilaçlama çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Mehmed Öztürk ‘e teşekkür ettiler.” denildi

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.