TR 2024

İŞ BANKASI İLE ZİRAAT ODASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

İŞ BANKASI İLE ZİRAAT ODASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

 

İŞ Bankası ile Çerkeş Ziraat Odası arasında İmece Kart Üye İşyeri anlaşması imzalandı.

 

İŞ Bankası Çerkeş Şubesinden yayınlanan basın bülteninde, “Türkiye İŞ Bankası ve Çerkeş Ziraat Odası , oda üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla bir iş birliği protokolü ve ayrıca bir imece POS protokolü imzaladı.

 

Türkiye İŞ Bankası Ankara 3. Bölge Satış Müdürü yardımcısı Alp Kurugül ve Faruk Bağcı, Çerkeş Şube Müdürü Anıl Acar ve Çerkeş Ziraat Odası Başkanı Sapri Doğdu tarafından 13.09.2021 tarihinde imzalanan protokol kapsamında, İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak faizsiz dönem avantajlarından yararlanabiliyor. İş birliği protokolü çerçevesinde oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigorta vb. Muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkanı sunuluyor.” denildi.

 

 

Tarım Bankacılığı Pazarlama Bölümü uzmanı Metin Yüksel Bölüm ve Şube Müdürü Anıl Acar imza töreninde yaptığı konuşmasında, İŞ Bankası olarak tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsedikleri ve Çerkeş Ziraat Odası ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti.

 

Program da konuşan Çerkeş Ziraat Odası Başkanı Sapri Doğdu, İŞ Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek işbirliklerinin artarak devam etmesini temenni etti.

  • 3 / 1 İŞ BANKASI İLE ZİRAAT ODASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI 0

  • 3 / 2 İŞ BANKASI İLE ZİRAAT ODASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI 1

  • 3 / 3 İŞ BANKASI İLE ZİRAAT ODASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI 2

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.