• ÇERKEŞ DÜĞÜN SÜNNET NİŞAN ÇEKİMİ
  • AYDIN GOLD
ÇERKEŞ Haber Girişi : 10 Ocak 2022 22:24

KADİR ARSLAN BAŞKANLIK ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kadir Arslan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerinde adaylığını açıkladı.

ARSLAN, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını seçimlerinde adaylığını açıkladı.

Ercan Tarım2

 

16 Ocak 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Çerkeş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Seçimlerinde iki aday seçmenin karşısına çıkacak.

 

16 Ocak 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Çerkeş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerinde yeni ve dinamik kadrosuyla Kadir Arslan ve mevcut Başkan Faruk Taşkın yarışacak.

 

İki adayın boy göstereceği seçim 16 Ocak 2022 Pazar günü saat 10.00 da Çerkeş Esnaf ve Sanatkarlar Odası hizmet binasında gerçekleşecek.

 

Ajans Çerkeş’e konuşan Arslan, “Çerkeş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerinde adaylığımı açıklıyorum. Esnaflarımızla yapmış olduğumuz istişareler neticesinde başkanlığa aday olmam konusunda talepte bulundular. Bizlerde genç ve dinamik yönetim kadromuzu kurarak esnaflarımızı her yerde en iyi şekilde temsil etmeye söz verdik. İnşallah yönetimi ekibimizle birlikte teslim aldığımız da esnaf arkadaşlarımızla çok sık istişarelerde bulunup her türlü sorunun üstesinden geleceğiz.” Dedi.

 

Öte yandan Pazar günü gerçekleşecek olan Çerkeş Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerine tüm esnafları oy kullanmaya davet eden Arslan, “Tüm esnaf arkadaşlarımızı yeni bir dönem için Pazar günü oy kullanmaya davet ediyorum. Sonuç ne olursa olsun kazanan Çerkeş esnafı olsun” dedi.