TR 2024
  • kızılcahamam diş
ILGAZ Haber Girişi : 26 Ağustos 2019 17:33

Kaymakam Gürbüz'e Fahri Hemşerilik Beratı Verildi

Kaymakam Gürbüz'e Fahri Hemşerilik Beratı Verildi

Kaymakam Gürbüz’e Veda Yemeği

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Ilgaz İlçe Kaymakamı Muhammed Gürbüz’ün Haymana Kaymakamlığına atanmasının ardından Yıldıztepe’de düzenlenen veda yemeğine Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel ile vatandaşlar katıldı.
Kendisinden ve yaptığı hizmetlerden övgüyle söz edilen, ilçe halkının kendisine minnet ve şükranlarını sunduğu Kaymakam Gürbüz için konuşan Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Kaymakam Bey ile Ilgaz’ın, Ilgazlının gönül bağı olduğunu vurgulayarak yaptığı hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür etti. Kaymakamımızın yürekten bizi desteklediğini, yüreğiyle Ilgaz’ın yanında olduğunu vurgulayarak her zaman onun yanında olacağımızı sözlerine ekledi.
Kaymakam Gürbüz için yaptığı konuşmanın ardından Belediye Meclisi kararıyla Fahri Hemşerilik Beratı ve diğer hediyeler yine Belediye Başkanı Öztürk tarafından takdim edildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.