• ÇERKEŞ DÜĞÜN SÜNNET NİŞAN ÇEKİMİ
HABERLER Haber Girişi : 28 Nisan 2020 00:18

Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle Telekonferans Toplantısı Yapıldı

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri telekonferans yöntemi ile toplantı yaptı. İl Müdürü Muammer Öztürk’ün başkanlığında 11 İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılım sağladığı toplantıda ilimizde EBA uzaktan eğitim, eğitim materyali hazırlama, kazanım değerlendirme çalışmaları, sınavlara hazırlık, öğrencilerimize yönelik yapılacak rehberlik çalışmaları, yaşanan süreç ile ilgili yapılan çalışmalar gibi konular değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Öztürk, “Dünya olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bir taraftan virüsün etkilerini en az seviyeye indirmek bir taraftan da eğitim görevimizi layıkıyla yerine getirmek zorundayız. Eğitim ara verilemeyecek kadar kıymetli bir süreç. Uzaktan eğitim ile çocuklarımızı bu süreçten mahrum bırakmamaya çalışıyoruz. Bugün olduğu gibi günün şartlarına uygun hareket edip her an teknolojinin imkanlarından faydalanma arzusundayız.” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.