TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 11 Aralık 2019 17:46

Müjdeci "Milli Görüşün Tek Temsilcisi Yeniden Refah Partisi"

Müjdeci

Genel Başkan Erbakan’dan, Müjdeci’ye Teşekkür Belgesi

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Yeniden Refah Partisi Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Parti Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Parti Genel Merkezinde İl Başkanları ile bir araya gelen Genel Başkan Dr. Fatih ERBAKAN, İl Başkanlarına yaptığı konuşmada, ülke gündemini ve parti çalışmalarını değerlendirdi.

Yeniden Refah Partisi hiç bir medya ve maddi gücün desteği olmadan tüm Türkiye’de teşkilatlanmış ve geçtiğimiz haftalarda ise “Büyük kongre” adıyla nitelendirilen Yeniden Refah Partisi Ankara kongresinde on binlerce partiliyi Ankara arenada ağırlamıştı. Kongreye katılımın büyük çoğunluğunun genç simalar olması ayrıca konuşulmuş ve üzerinde çokça durulmuştu.

Toplantıya katılanlar arasında Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci de vardı.

Parti çalışmalarını aralıksız sürdüren Muhammed Fatih Müjdeci’ye, toplantı sonrası Dr. Fatih Erbakan tarafından “Teşekkür Belgesi” verildi.


Türkiye’yi Yeniden Refahlı günlere kavuşturarak, Milli Görüş ruhuyla hareket eden bir nesil yetiştirmeyi gaye edindiklerini belirten Müjdeci, bu uğurda azim ve kararlılıkla yollarına devam edeceklerini belirtti.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Ayrıca Milli Görüş’ün tek temsilcisinin Yeniden Refah Partisi olduğunun altını çizen Müjdeci, davamız İlâ-yı Kelimetullah’tır, bu yolda zaferler kazanmayı Rabbim bizlere nasip etsin dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.