TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇANKIRI Haber Girişi : 11 Mayıs 2019 20:28

Narkotik Ekipleri Uyuşturucu Madde Ele Geçirdi

Narkotik Ekipleri Uyuşturucu Madde Ele Geçirdi

Çankırı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Ekipleri 3 gram uyuşturucu madde ele geçirdi.

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Narkotik’ten yapılan açıklamada: “Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağlığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlara Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmaları neticesinde;

28.04.2019 günü saat 15:00 sıralarında Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İ.B. isimli şahsın yapılan kaba üst arama sonucunda 3.10 gr SKUNK maddesi ele geçirilmiştir. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce İ.B. isimli şahıs hakkında “TCK-191” suçundan (kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak) tahkikat yapılmıştır.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bildi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 1555 Polis İmdat Hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar başarılarımızın ve halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır.” Denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.