TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇANKIRI Haber Girişi : 18 Mart 2023 22:15

ÖDÜLLÜ MARKA YARIŞMASI

ÖDÜLLÜ MARKA YARIŞMASI
Ödüllü marka yarışması düzenlendi.

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

ÖDÜLLÜ MARKA YARIŞMASI 

 

 

Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Ödüllü Marka Yarışması” düzenliyor. 2023 yılı itibariyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gıda Atölyesinde süt ürünleri (yoğurt,  peynir, ayran) üretimi alanında ruhsat alım işlemleri tamamlanarak üretim faaliyetlerine başladı.

            

Bu kapsamda okul bünyesinde üretilen süt ürünlerinin özelliklerini sade, yaratıcı, işlevsel ve akılda kalıcı bir biçimde yansıtılması amacıyla marka yarışması düzenleniyor. Ödüllü olarak düzenlenen yarışmaya, katılım ücretsiz olup, 15 yaşını doldurmuş ve İlimizde ikamet eden tüm vatandaşlarımız yarışmaya başvuru yapabileceklerdir. Başvuruların değerlendirilmesinde belirtilen marka isimlerinin kısa, özgün, ayırt edici ve üretilen ürünlerle uygun olması özellikleri aranacaktır.

   

Yarışma hakkında detaylı bilgi ve yarışma şartnamesine Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi web sayfası veya Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

   

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Yarışma şartnamesine ulaşmak için Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Şehit Mehmet Ata MTAL 19 Mart 2023 22:51

    https://docs.google.com/forms/u/0/d/e/1FAIpQLSdNvm7PXmffK_AQiBFuZXCMiCmLNF1Jta9o6AeDdcCt-BDn5A/formResponse