TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 29 Mayıs 2024 19:29

ÖĞRENCİLER MOBİL TRAFİK EĞİTİM TIRINDA TRAFİK EĞİTİMİ ALDI

ÖĞRENCİLER MOBİL TRAFİK EĞİTİM TIRINDA TRAFİK EĞİTİMİ ALDI
İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde Çerkeş'e gelen eğitim tırında anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine eğitim verildi.

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

ÖĞRENCİLER MOBİL TRAFİK EĞİTİM TIRINDA TRAFİK EĞİTİMİ ALDIİçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde Çerkeş'e gelen eğitim tırında anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine eğitim verildi.

 

Trafik kazalarından kaynaklı can kayıplarının azaltılması ve önlenebilmesi, trafik kuralları hakkında teorik ve uygulamalı olarak bilgilendirilmelerin sağlanması, var olan trafik bilincine yönelik farkındalığın artırılması amacıyla Jandarma Genel Komutanlığı envanterinde bulunan "Mobil Trafik Eğitim Tırı" ile öğrencilere eğitim faaliyeti düzenlendi.

 

19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi bahçesinde gerçekleştirilen eğitim faaliyetine Çerkeş Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Cumhuriyet Savcısı Ozan Kapıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Sertkara, İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Komutanı Üstteğmen Uğur Kaya, Kurum Amirleri ve Trafik Timleri katıldı.

 

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Etkinlik kapsamında öğrencilerimize yaya geçidi, trafik levha ve işaretleri ile genel trafik konularında uygulamalı eğitim faaliyetleri icra edildi.  

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.