TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 11 Nisan 2020 20:23

Özkan Güneş Bilgilendirme Notu Paylaştı

Özkan Güneş Bilgilendirme Notu Paylaştı

Güneş Ailesi Tedbir Amaçlı Karantinada

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Güneş market sahiplerinin karantinada olduğu bilgisi Çerkeş’in gündeminde geniş yer buldu. Ajans Çerkeş İmtiyaz Sahibi Yasin Ustacı, Güneş Market sahibi Özkan Güneş ile telefon da görüşerek süreç hakkında bilgi aldı.

‘İLAÇ İÇİN GİTTİ KARANTİNAYA ALINDI’

Çankırı’da Özel bir Hastanede göğüs hastalıkları bölümüne muayene olmak için giden Özkan Güneş, gittiğine bin pişman oldu.

Göğüs Hastalıkları bölümünde muayene olan Güneş’e hastanede covid-19 testi yapıldı. Test sonucu negatif çıkan Güneş’e ve aynı evde kaldığı ailesine tedbir amaçlı evinde karantina verildi.

‘BİLGİLENDİRME NOTU PAYLAŞTI’

Çerkeş Güneş Market sahibi Özkan Güneş, dedikodu ve yanlış bilgilerin önüne geçmek amacıyla sosyal medya hesabından bilgi notu paylaştı.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Güneş, “Yaklaşık 8 yıllık bir alerjik hastalığım var, mevsim geçişlerinde(yazdan kışa - kıştan yaza) girerken ve özellikle polen ve tozlu havalarda kuru öksürük olur bende. Bunun için kullandığım ilacı göğüs hastalıkları bölümü yazabiliyor. 09.04.2020 tarihinde Çankırı Özel Karatekin Hastanesinde göğüs bölümünde muayene oldum. Bu dönem sıkıntılı bir dönem olduğu için göğüs haslalıklarına muayene olan hastalara covit-19 testi yapmak zorunluymuş. Banada bu testi yaptılar ve sonucum negatif çıktı. Alerji için kullandığım ilaçları doktor reçete etti ve beni eve gönderdi. Ertesi gün 10.04.2020 tarihinde beni ve ailemi karantinaya aldılar. Hastaneyle iletişime geçtik negatif çıktığı halede bizi neden karantinaya alıyorsunuz diye bu bir tedbir prosedür böyle dediler. 3 ile 14 gün arası sürebilir dediler.
Tabiki bu dönemde pozitifmiş gibi bir muamele görmek bizi derinden üzmüştür.
Birde bu süreçte benim düştüğüm hataya kimse düşmesin mecbur kalmadıkça hastanenin kapısını çalmayın.” dedi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.