TR 2024
  • kızılcahamam diş
ŞABANÖZÜ Haber Girişi : 30 Kasım 2022 23:12

ŞABANÖZÜ BELEDİYESİ HİDROELEKTRİK ENERJİ ÜRETİM TESİSİ KURACAK

ŞABANÖZÜ BELEDİYESİ HİDROELEKTRİK ENERJİ ÜRETİM TESİSİ KURACAK
Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan vizyon projeler üreteceğini belirterek Şabanözü'nde HES kurulmasını planladıklarını duyurdu. 

 

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

 

 

ŞABANÖZÜ BELEDİYESİ HİDROELEKTRİK ENERJİ ÜRETİM TESİSİ KURACAK

 

Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan vizyon projeler üreteceğini belirterek Şabanözü'nde Hidroelektrik Enerji Üretim Tesisi kurulmasını planladıklarını duyurdu. 

 

Başkanı Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Sürdürülebilir bir Şabanözü için HES enerji üretecek Şabanözü Kazanacak. Çankırı Belediyeleri Su ve Hizmet Birliği'nden Recep ve Aykut bey'i belediyemizde misafir ederek, ilçemize kurulmasını planladığımız "Hidroelektrik Enerji Üretim Tesisi" ile ilgili toplantı yaptık.

Geleceğin en önemli problemlerinden birisi enerji kullanımı ve enerjiye erişim olacaktır. Bu doğrultuda bizlerde Şabanözü Belediyesi olarak çalışmalarımızı yürütecek, millete ve memlekete faydalı yatırımlar yapmaya, vizyon projeler üretmeye devam edeceğiz. Hayırlara vesile olsun İnşallah." dedi.

 

 

Proje ile ilgili çalışmalar sürüyor.

 

 

 

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.