TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇANKIRI Haber Girişi : 13 Mayıs 2019 15:10

Şabanözü Değişimi Yaşıyor

Şabanözü Değişimi Yaşıyor

Şabanözü'nde Meyve Pazarının Günü Değişti.

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Meyve-sebze-kıyafet-hırdavat-züccaciye gibi ürünlerin satışı için Pazartesi günleri kurulan Yerel pazarın 06.05.2019 tarih ve 30 sayılı Meclis Kararı ile Pazar günü kurulması karar alındı.

Şabanözü Belediyesinden yapılan açıklamada: "İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi, Patlayıcı Sanayi Bölgesi ve sanayi dışı fabrikalarda çalışan işçiler ilçemiz nüfusunun büyük bölümünü oluşturduğundan, işçi vatandaşlarımız ilçemiz yerel pazarının Pazartesi günü kurulması nedeniyle çalıştıkları için ilçemiz yerel pazarından faydalanamamakta ve alışveriş yapamadıkları, işçi vatandaşlarımızla yapılan anket çalışmaları sonucunda da yerel pazarın hafta sonu kurulması görüşü ağırlık kazandığından ayrıca, hafta sonları özellikle Ankara’dan ilçemize gelen tatilcilerin dönüşte ihtiyaçlarını pazardan karşılamaları için yerel pazarın pazar günleri kurulması Meclis Kararı ile uygun görülmüştür.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

İlçemizdeki tüm vatandaşlarımızın alışverişlerini rahatça yapabilmeleri için ilçemiz yerel pazarı 19 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Pazar günleri kurulacaktır." denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.