TR 2024
  • kızılcahamam diş
ÇANKIRI Haber Girişi : 21 Eylül 2019 10:43

Şahıslar Hakkında Adli Tahkikat Başlatıldı

Şahıslar Hakkında Adli Tahkikat Başlatıldı

Çankırı'da Fuhuş Operasyonu

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Çankırı İl Emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, “01/09/2019 günü saat:01.00 sıralarında 155 polis imdat hattına gelen bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğümüz Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalar sonucu, Yeni Mahalle Papatya Sokak Koreli Apartmanı No:2/2 Merkez Çankırı sayılı ikamette şüpheliler N.A ve S.E isimli bayan şahısların ikameti günü birlik kiraladıkları ve bu ikamette fuhuş yaptıkları, F.D. isimli erkek şahsın bayan şahıslara müşteri temin ettiği tespit edilmiş, ikameti kiralayan N.A. isimli şahsa ve müşteri temin ettiği tespit edilen F.D. isimli şahıslara “Fuhuşa Teşvik, Aracılık Veya Zorlama” suçlarından adli işlem yapılmış, ayrıca para karşılığı Fuhuş yaptığı tespit edilen F.Ç. Y.Ç. ve M.Ç. isimli şahıslar hakkında gerekli adli tahkikatlar yapılmıştır.
Asayişe müessir suçlar ile mücadelede en etkin yöntemin hiç şüphesiz vatandaşlarımız tarafından yapılan mücadele olduğunun bilinerek, Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın şüpheli gördükleri araç, şahıs ve konular hakkında bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz.
Unutmayalım ki ihbarlar başarımızı ve halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır. “denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.