TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 07 Ocak 2020 20:20

Soğuk Havalarda Onları Unutmayın

Soğuk Havalarda Onları Unutmayın

Soğuk Havalarda Onları Unutmayın

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Çankırı genelinde etkisini gösteren soğuk hava şartlarından dolayı Çankırı AK Parti Teşkilatı sokak hayvanları için harekete geçti.

Şehrin farklı yerlerine bir kap su, bir kap yemek bırakan AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Teşkilatı, aynı hassasiyetin vatandaşlarında göstermesini rica etti.

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş yaptığı açıklamada, " Çankırı'da havaların soğumasıyla birlikte sokak hayvanları açlık tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Hayvanlarımızın aç kalmaması için onların yaşamlarını sürdürmeleri için işyerleri, bina ve siteler civarına biraz yemek biraz su bırakmamız onların yaşamlarını sürdürmeleri için önemli bir etken olacaktır." dedi


POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Başkan Altuntaş, " Dinimiz yardım etmeyi, koruyup kollamayı emrediyor. Yardıma muhtaç olan vatandaşlarımıza kış günlerinde elimizden geldiğince yardım ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Bunla birlikte sokakta kalan dostlarımızı görmezden gelemeyiz. Bunlar içinde halkımızdan ricamız bir kap yemek bir kap su. Bunlarla birlikte de hava şartlarının çetinleştiği zamanlarda bazı sokak hayvanları araçların içerisine girebiliyor. Mutlaka aracımızı çalıştırmadan önce araç kaputlarına vurmamız gerektiğini de vatandaşlarımızdan tekrar ricacı oluyoruz." İfadelerine yer verdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.