TR 2024
  • kızılcahamam diş
HABERLER Haber Girişi : 04 Aralık 2019 11:36

Sözünün Eri Siyasetin Genç Lideri!

Sözünün Eri Siyasetin Genç Lideri!

AK GENÇLİK SÖZÜNÜ TUTTU

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş Huzurevi sakinlerine verdiği sözü yerine getirdi.

3 ay önce Huzurevi sakinleriyle BOCCE oyunu oynarken, Kazım amca ismindeki yaşlı amca oyun yerinin etrafının kapatılmasını Başkan Mustafa Furkan Altuntaş'tan rica etmişti.

İsmail Özdemir Huzurevi BOCCE oyun alanının kapatılması için kolları sıvayan Altuntaş, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Başkanı Abdulkadir Çelik ve Saçak Belediye Başkanı Ramazan Yarım'dan konuyla alakalı destek alarak alanın etrafını brandalarla kapatıp verdiği sözü yerine getirdi.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı Furkan Altuntaş " Büyüklerin duası gelecek büyük ve küçük felaketlere karşı kalkan gibidir. Onların duasını almak bizim için büyük kazançtır. Verdiğimiz sözü yerine getirmekten dolayı mutluyum, mutluyum fakat bizden oyun alanının kapatılmasını isteyen Kazım amcamızın vefat ettiğini öğrendim bu yüzden de çok üzgünüm. Allah (c.c) Kazım amcamıza rahmet etsin, mekanı cennet ruhu şâd olsun." diyerek duygularını ifade etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.