TR 2023
  • kızılcahamam diş
ÇERKEŞ Haber Girişi : 01 Kasım 2023 20:11

TARIK GÜNDOĞDU MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Tarık Gündoğdu 2024 yerel seçimlerinde İstasyon Mahallesine muhtar adayı olduğunu açıkladı.

 

ZERHAN BEAUTY

 

 

TARIK GÜNDOĞDU MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

İstasyon mahallesinin sevilen ismi Tarık Gündoğdu 2024 yerel seçimlerinde İstasyon Mahallesine muhtar adayı olduğunu açıkladı.

 

Çok saygıdeğer İstasyon Mahallesi sakinleri,

2014 yılında muhtarlık seçimlerine ilk kez aday oldum. Yola ilk çıktığımda beni yalnız bırakmadınız ve desteklediniz.2019 yılında tekrar muhtar adayı oldum ve sandıkta en fazla yüksek oy alan ikinci muhtar adayı oldum. Çok az oy farkıyla seçimi kaybettim, her şey nasip diyerek çalışmalarıma devam ettim.

 

Şimdi yeniden 2024 muhtarlık seçimlerinde tekrar İstasyon Mahallemize muhtar adayıyım. Seçimi kazandığımda elimden gelen bütün imkanlarla dertlerinize ortağım ve her zaman mahalle halkımızın yanındayım. 

 

Mahalle halkımız 5 yıl bu görevi bize emanet edecek. Biz de bu süreçte mahalle halkımızın derdine derman olmazsak 5 yıl sonra sandıkta gereken cevabı alırız. Biz herşeyin farkında ve bilincindeyiz. Muhtar olduktan sonra beni en çok mutlu edecek olay değerli mahalle sakinlerimizin beni arayıp derdini söylemesidir. Gerek mahalle ile ilgili gereksede kendi sorununu anlatmasıdır.

 

Vakit geldi inşallah zafer yakındır. Rabbim herşeyin hayırlısını bilendir.

 

Değerli İstasyon mahallesi sakinleri 2024 muhtarlık seçimlerinde tekrardan beni yalnız bırakmayacağınızı biliyorum. Sizlerin oylarına tekrardan talibim. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Allah emanet olun.

 

Tarık Gündoğdu Kimdir?

Tarık Gündoğdu 1987 Karabük doğumludur. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Çerkeş Gençlik ve Spor Müdürlüğünde güvenlik görevlisi olarak çalışmakadır. 

Telefon numarası: 0542 792 11 32

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.