• ÇERKEŞ DÜĞÜN SÜNNET NİŞAN ÇEKİMİ
ÇERKEŞ Haber Girişi : 19 Ağustos 2019 13:50

Üç Günde 49 Köy Tek Tek Gezildi

Vekil Çivitcioğlu Üç Günde 49 Köy Gezdi

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve beraberindeki heyet üç günde Çerkeş’in 49 Köyünü gezdi. Geçtiğimiz Cuma, Cumartesi ve Pazar günü Çerkeş’te köyleri gezen vekil Çivitcioğlu, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar Çerkeş’in köylerini gezerek köylülerin istek ve taleplerini dinledi.

Milletvekili Salim Çivitcioğlu’na gezisi sırasında AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş, AK Parti Çerkeş İlçe Başkanı Ersan Eren, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım ile Çankırı ve Çerkeş İl Genel Meclis Üyeleri eşlik etti.

6 Temmuz’da sel felaketi yaşanan Karamustafa köyünü ziyaret ederek gezisine start veren vekil Çivitcioğlu, son olarak Şeyhdoğan köyünü ziyaret ederek Çerkeş gezisine son verdi.

Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “Köy muhtarlarımızdan çalışmaları hakkında bilgi aldık. Köylülerimizin istek ve taleplerini dinledik. 6 ay sonra tekrardan köylerimizi ziyaret ederek geçen süreçteki çalışmalar hakkında istişare edeceğiz.” dedi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.