TR 2024
  • kızılcahamam diş
KÖŞE YAZISI Haber Girişi : 29 Ocak 2021 21:06

Yasin Ustacı Yazdı "Artık Veda Zamanı"

Yasin Ustacı Yazdı

ARTIK VEDA ZAMANI

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Sevgili takipçilerimiz;

Bildiğiniz üzere uzun yıllar Karabük BRTV deki Televizyonculuk hayatımın ardından Çerkeş’e gelerek sizlere hizmet etmek amacıyla Ajans Çerkeş’i kurdum ve Şubat ayında 2. Yaşımızı kutlayacağız..

Meslek hayatımda bir ilki daha yaşıyorum.

Ayrılıklar her zaman zordur..

Pandemi nedeniyle yüz yüze vedalaşma fırsatım olmadığı için her zaman birlikte olduğumuz yerden veda ediyorum. Ajans Çerkeş sayfasında ilk defa ayrılık zamanı..

Son bir haftadır aksayan yayınların nedeni ise peygamber ocağı için yaptığım hazırlıklardan dolayıdır.

Değerli takipçilerimiz sizlerden 6 aylık bir müsaade istiyorum. Uzun süredir Askerlik görevimi ertelemiş durumdaydım. Geçtiğimiz aylarda vatani görevimi yapmak için tecilimi bozdurdum ve bugünden itibaren artık aranızdan ayrılıyorum.

Malumunuz tek başıma yürüttüğüm Ajans Çerkeş sitesini askerliğim nedeniyle kısa süreliğine askıya alıyorum. Hazırlıklarımı şimdiden yaptığımı belirtmek isterim. Yaklaşık iki ay sonra yayınlarımızı düzenli bir şekilde yapmayı planlıyoruz. Sosyal Medya hesaplarımızı da aktif kullanma ihtimalimize karşı oradanda tüm platformlardan takip etmenizi öneririm.

Yeni tecrübeli editörümüz yayına başladığında sizlere kendini tanıtacaktır.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

Tekrardan Çerkeş’e geldiğimde Askerlikte yaşadığım güzel anılarımı kısa da olsa sizlerle paylaşacağım ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden her zaman olduğu gibi gümbür gümbür devam edeceğiz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.