TR 2024
  • kızılcahamam diş
KÖŞE YAZISI Haber Girişi : 26 Mart 2020 18:00

Yasin Ustacı Yazdı "Haddimizi Aştık"

Yasin Ustacı Yazdı

Haddimizi Aştık

KONUK MOBİLYA 21.02.2024

Ajans Çerkeş ailesi olarak bir yıllık serüven içerisinde yerimizde saymadık, her gün işimizin üstüne bir şeyler kattık ve katmaya da devam ediyoruz. Yerimizde duramadık haddimizi aştık.

Ajans Çerkeş medya olarak tüm yenilikleri Çerkeş’imize kazandırmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Yaptığımız haberler binlerce kişiye ulaşırken neden milyonlara ulaşmasın ki diye sorduk ve hemen harekete geçtik. Çankırı, Karabük derken bölgedeki gazetecilerle istişareler ettik. Çankırı’da ki bazı gazetelere, Karabük’te ki BRTV televizyonuna haberlerimizi gönderdik. Daha sonra İHA Temsilciliği ile tüm Türkiye’ye gönderdik haberlerimizi.. Şuan Türkiye'nin Ulusal Gazeteleri ve Televizyonları Çerkeş'imizin haberlerini yapıyor.

Ve bir yıl içerisinde Çerkeş’i çok kez Türkiye gündemine taşıdık..

Bununla övünmüyoruz çünkü sadece işimizi yapıyoruz. Çerkeş’imizi Türkiye’ye tanıtıyoruz. Tanıtım, lafla olmaz icraat ile olur. Sözüm ona, Tabii ki bu haberleri Türkiye’ye servis ederken bir kuruş para harcamıyoruz meslek dayanışması ağam! O paraların kuruşuna kadar hesap vereceksin ağam.. Burada olmasa ahirette ağammm!

Dedim ya işimiz bu. Sadece İşimizin ve aşımızın peşindeyiz. Çerkeş gibi bir yerin olduğunu, İstanbul’a Ankara’ya mesafesinin kısa olduğunu, filyos gibi bir limana yakın olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Kime? Bu gün olmasa yarın bir iş adamına, sanatçıya, çiftçiye, araştırmacıya, yatırımcıya.. Bu verimli toprakları nasıl faydalı kullanabiliriz diye düşünüyoruz.

Yaptığımız haberlerden bazı kesim rahatsız oluyormuş. Biz herkesi tatmin edemeyiz, tatmin etme işi bizim işimiz değil. Biz gündem hakkında bilgi veririz. Bizim işimiz sadece doğru bilgiyi sizlere aktarmaktır. Sizleri tatmin etmek bizim işimiz değil, onlar başka meslek gruplarıdır..

Biz doğru bilgiyi aktarır, yanlış yapılan işi eleştiririz. İnanın küsecekmiş, reklam vermekten vaz geçecekmiş umurumuzda değil. Zaten öyle kaygısı olan bu işi yapamaz. Boyun eğenler yok mu? Var. Ama bizi ilgilendirmez. Eminim ki beni eleştiren o kesim haberlerime ilk tıklayanlardır..

Özetle; benim hiçbir şekilde reklam, para kaygım yok. O yüzden kimseye boyun eğecek pozisyona kendimi sokmam. Bizim haberlerimizin içeriği bilgi aktarmaktır. Tatmin etmek değil. Biz eleştiriyoruz sizde bizi eleştirin. İster arayarak ister mail atarak ister yorum yaparak. Fakat çizgiyi geçmeden..

Yüce Allah bize alacak nefes verdiği sürece Ajans Çerkeş, Çerkeşli hemşerilerimizin hizmetinde olacaktır.

Bu arada Ajans Çerkeş ailesi olarak siz değerli okuyucularımızın sağlığını korumaları için evde kalmalarını zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamanızı tavsiye ediyoruz. Biz sizler için dışardayız.

POLAT KARDEŞLER HAYVANCILIK 05.04.2024

‘EVDE KAL, HABERSİZ KALMA!’

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.